سرویس مشاوره مالیاتی

موفقیت در صدها فقره پرونده مالیاتی شرکت ها با موضوعات و اصناف مختلف باعث شده تا سرویس مشاوره مالیاتی را نقطه قوت نیا محاسبگر بدانیم. ما می کوشیم تا با رعایت کامل قوانین مالیاتی کشور و استفاده از تمام راهکارها و دستورالعمل های آن، با پرداخت حداقل مالیات کسب و کار شما را در مسیر امن مالیاتی قرار دهیم

به واسطه همکاری با تعداد زیادی از مشتریان در اصناف و صنعت های مختلف پرونده های مالیاتی متعددی را با مشکلات و پیچیدگی های متفاوت تجربه کرده ایم و هم اکنون شما می توانید با استفاده از سرویس مالیاتی نیا محاسبگر بهترین راه حل های مالیاتی را برای مشکلات مالیاتی خود انتخاب کنید.

کارشناسان ما برای شما نقشه راه مالیاتی مخصوص به خودتان را ترسیم کرده و شما را در این تجارت امن و بدون هرگونه استرس مالیاتی هدایت می کنند.

مطابق طرح جامه مالیاتی کشور، تحولات گسترده و بنیادی در اصول و سیستم مالیات ستانی از بنگاه ها صورت پذیرفته است و ما داشتن مهارت و تسلط کافی به این تغییرات همواره بهترین و مناسب ترین راه حل برای انطباق با تغییرات جدید را به شما ارائه خواهیم کرد. ما معتقدیم به حداقل رساندن مالیات شما در چهارچوب قانون مالیاتی کشور جزء اصلی ترین وظایف نیا محاسبگر می باشد.

ما برنامه ویژه ای نیز برای استرداد مالیات ارزش افزوده صادرکنندگان در حداقل زمان ممکن داریم که طی آن حداکثر پس از ۶ ماه از صدور درخواست، مبلغ بستانکاری را به شرکت باز می گردانیم.

ما برنامه ای مختص برای انتخاب بهترین راه دفاع از صدور برگ تشخیص های متمم مربوط به سنوات گذشته شرکت شما داریم و طی آن می توانیم خطر پرداخت مالیات مجدد برای سنوات گذشته شما را به حداقل رسانیم.

این خدمات در رسته‌های زیر قابل طبقه‌بندی می‌باشند:

  • طراحی نقشه راه و سیستم امن مالیاتی مطابق شرایط هر شرکت
  • تنظیم اظهارنامه‌های مالیات عملکرد و ارزش افزوده
  • تهیه و ارسال گزارشات معاملات فصلی
  • پاسخگویی و دفاع از پرونده‌های مالیات عملکرد و ارزش افزوده
  • تنظیم لوایح مالیاتی جهت طرح و ارائه به هیات‌ها و کمیسیون‌های مالیاتی کشور
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید